Praktyka dla logistyka przyznana

AH
opublikowano: 13-10-2005, 00:00

Rozstrzygnięto pierwszą edycję konkursu „Praktyka dla logistyka”, organizowanego przez DHL Express Poland we współpracy z trzema uczelniami wyższymi: Akademią Ekonomiczną w Poznaniu, Akademią Ekonomiczną w Katowicach i Szkołą Główną Handlową w Warszawie. Wyróżniono autorów trzech najlepszych prac magisterskich spośród siedmiu zgłoszonych do konkursu — Annę Zielińską i Jarosława Raja z AE w Poznaniu oraz Agatę Grygorowicz z SGH. Wszystkie prace nadesłane przez promotorów dotyczyły logistyki. Zwycięzcy otrzymają nagrodę pieniężną, której wysokość zależy od zajętego miejsca i trafią na kilkumiesięczny płatny staż w DHL Express, gdzie będą mogli połączyć wiedzę teoretyczną z praktyką.

Konkurs jest częścią szerszego programu mającego zainteresować studentów tematyką logistyki i spedycji oraz wypromować najlepszych, dając im szansę dobrego startu zawodowego. W październiku 2005 r. będzie ogłoszona kolejna edycja konkursu, która zostanie rozstrzygnięta w kwietniu przyszłego roku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Praktyka dla logistyka przyznana