Prawnicy zapraszają na bezpłatne warsztaty o compliance

DI
opublikowano: 18-04-2012, 00:00

Jak prowadzić firmę zgodnie z przepisami prawa? Swoją wiedzą podzieli się kancelaria WKB.

Kancelaria WKB zainicjowała kampanię na rzecz zapewnienia zgodności z prawem zasad prowadzenia działalności gospodarczej pod hasłem „2012 rokiem compliance”. Ma ona uświadomić polskim przedsiębiorcom korzyści, wynikające z wprowadzenia procedur compliance. Pozwalają one wyeliminować ryzyko związane z podejmowanymi decyzjami i zmniejszyć koszty obsługi prawnej.

— Wprowadzanie programów compliance to element budowania pozytywnego wizerunku, a także sposób na racjonalne i skuteczne zarządzanie. Wysyłając w świat sygnał o tym, że biznes prowadzony jest w sposób w pełni zgodny z regułami prawa, polskie przedsiębiorstwa będą prezentować się swoim zagranicznym kontrahentom jako nowoczesne i godne zaufania korporacje, działające w zgodzie z najnowszymi, światowymi trendami — komentuje mecenas Aleksander Stawicki, radca prawny, partner kancelarii WKB. Projekt zakłada opracowanie raportu diagnozującego obecną wiedzę polskich przedsiębiorców na temat compliance oraz zaangażowanie firm w implementowanie tego typu rozwiązań. Zagadnienie compliance będzie poruszane w trakcie zorganizowanego przez kancelarię bezpłatnego cyklu warsztatów. Pierwsze szkolenie wprowadzające do tematyki „Zarządzanie ryzykiem prawnym poprzez wdrażanie programów compliance” odbędzie się 23 kwietnia 2012 r. w godz. 16.30-18, w siedzibie WKB w Warszawie (ul. Polna 11, budynek IBC II, X piętro). Uczestnictwo należy potwierdzić do 19 kwietnia 2012 r. na adres e-mailowy: [email protected]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane