Zrealizujemy plany mimo koronawirusa

opublikowano: 17-12-2020, 15:50

Pandemia spowolniła, lecz nie przerwała dynamicznego rozwoju mazowieckiej Gazeli Biznesu dynamicznie działającej w branży budowlanej.

Firma Prefamax.PL powstała w 2016 r. Zajmuje się produkcją prefabrykatów żelbetowych, wykonywaniem różnych konstrukcji stalowych i zbrojarskich, powszechnie wykorzystywanych w przemyśle i budownictwie do tworzenia hal produkcyjnych i magazynowych. Spółka zajmuje się także pracami budowlanymi, remontami i modernizacjami.

W 2019 r. realizowała w ramach umowy o dzieło kontrakty produkcyjne w kilkunastu zakładach na terenie Niemiec. W tym samym roku wykonała m.in. w okolicach Warszawy dwa obiekty mieszkalne wielorodzinne z garażami i lokalami usługowymi.

Od 2017 r. firma sukcesywnie zwiększa liczbę kontraktów wykonywanych w Niemczech. Co roku realizuje trzy - cztery obiekty mieszkaniowe i komercyjne jak centra magazynowe czy usługowe.

W 2019 r. firma zatrudniała ponad 400 osób. W tym roku zwiększono zatrudnienie, ale realizacje i plany inwestycyjne pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

- Bardzo dużo pracowników choruje, niektórzy poważnie, w tej sytuacji trudno mówić o planach, skupiamy się na realizacji rozpoczętych robót, ale muszę przyznać, że i tutaj występują zakłócenia spowodowane chociażby kwarantannami pracowników- mówi Zbigniew Łuczyński, prezes zarządu Prefamax.PL.

- Nie poddajemy się. Przesuwamy swoje plany rozwojowe o kilka miesięcy - zapewnia prezes Łuczyński.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane