Premier: "Nawet" PO poprze budżet na 2006 rok

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 10-01-2006, 10:59

Premier Kazimierz Marcinkiewicz uważa, że większość posłów poprze budżet na 2006 rok. Jego zdaniem, może nie z radością, ale "nawet" Platforma Obywatelska także zagłosuje za przyjęciem tego budżetu.

Premier Kazimierz Marcinkiewicz uważa, że większość posłów poprze budżet na 2006 rok. Jego zdaniem, może nie z radością, ale "nawet" Platforma Obywatelska także zagłosuje za przyjęciem tego budżetu.

"Budżet, mimo, że nie jest jeszcze idealny, realizuje dobry i potrzebny dla Polski program, program naprawy państwa i modernizacji naszego kraju" - powiedział premier we wtorek dziennikarzom, po spotkaniu z szefami rolniczych związków zawodowych.

Marcinkiewicz pytany o termin głosowania nad budżetem powiedział, że rząd nie uczestniczy w ustalaniu programu prac Sejmu. Głosowanie w Sejmie przewidziane jest 14 stycznia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Gospodarka / Premier: "Nawet" PO poprze budżet na 2006 rok