Premier poinformował troje ministrów o przeglądzie prac resortów

(Tadeusz Stasiuk)
01-12-2006, 15:12

Premier poinformował o rozpoczynającym się wkrótce przeglądzie pracy ministerstw. Możliwe są zmiany w rządzie.

Premier Jarosław Kaczyński poinformował ministra rolnictwa Andrzeja Leppera, ministra edukacji narodowej Romana Giertycha oraz minister rozwoju regionalnego Grażynę Gęsicką o rozpoczynającym się wkrótce przeglądzie pracy wszystkich ministerstw, który może doprowadzić do ewentualnych zmian w rządzie.

W piątek premier spotkał się kolejno z trójką ministrów. Spotkania J. Kaczyńskiego z Lepperem i Giertychem wzbudziły zainteresowanie mediów.

Jak wyjaśnił dziennikarzom czekającym przed Kancelarią Premiera rzecznik rządu Jan Dziedziczak, spotkania szefa rządu z wicepremierami, a także z minister Gęsicką były rutynowe.

"Premier ogłosił ministrom, że wkrótce ruszy plan merytorycznego przeglądu ministerstw, który może zadecydować o ewentualnych zmianach" - wyjaśnił Dziedziczak.

Rzecznik rządu nie wykluczył zmiany w rządzie, jeżeli któryś z ministrów "by się z tego programu skrajnie nie wywiązywał".

Pytany o to, który minister mógłby zostać wymieniony, powiedział, że nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie przed zakończeniem przeglądu ministerstw.(DI, PAP)

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Tadeusz Stasiuk)

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Premier poinformował troje ministrów o przeglądzie prac resortów