Premier: w skontrolowanych resortach nie będzie zmian personalnych

(Marek Druś)
opublikowano: 19-12-2006, 08:01

Premier Jarosław Kaczyński powiedział, że po przeprowadzonych dotychczas kontrolach w resortach nie przewiduje zmian personalnych, chyba żeby wydarzyło się coś nieoczekiwanego.

Premier Jarosław Kaczyński powiedział, że po przeprowadzonych dotychczas kontrolach w resortach nie przewiduje zmian personalnych, chyba żeby wydarzyło się coś nieoczekiwanego.

Jarosław Kaczyński dodał w "Sygnałach Dnia" w Pierwszym Programie Polskiego Radia, że kontrole są na razie prowadzone w - jak to ujął - "łatwiejszych" ministerstwach.

Premier podkreślił, że nie widzi w swoim rządzie ministra, który byłby ewidentnie zły. Zaznaczył jednak, że w przypadku co najmniej jednego resortu widzi koncepcje, które wydają mu się niemożliwe do przeprowadzenia i tutaj być może podejmie decyzje personalne. Nie zdradził jednak o jaki resort chodzi.

(IAR)

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Polecane