Premier: wejście polityków PO do rządu to spekulacje prasowe

opublikowano: 06-02-2007, 14:59

To jest sfera prasowych spekulacji - tak premier Jarosław Kaczyński odniósł się we wtorek do doniesień mediów o możliwym wejściu do jego rządu polityków PO Jana Rokity lub Jacka Saryusza-Wolskiego w charakterze ministra spraw zagranicznych.

To jest sfera prasowych spekulacji - tak premier Jarosław Kaczyński odniósł się we wtorek do doniesień mediów o możliwym wejściu do jego rządu polityków PO Jana Rokity lub Jacka Saryusza-Wolskiego w charakterze ministra spraw zagranicznych.

"Nikt nigdy, w sposób, który mógłbym potraktować jako poważny, nie przedstawił oferty przejścia jakiejś części Platformy Obywatelskiej. Tutaj padły dwa nazwiska bardzo znanych polityków PO. To jest sfera prasowych spekulacji i tyle mogę w tej sprawie powiedzieć - mówił szef rządu na konferencji prasowej po posiedzeniu rządu .

Jak dodał, jeśli taka oferta się pojawi, to PiS będzie ją rozważało. "Byłaby to poważna zmiana na scenie politycznej, która mogłaby służyć Polsce" - ocenił premier.

(PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane