Premier: zmiany w rządzie w przyszłym tygodniu

opublikowano: 23-01-2007, 08:17

Nastąpią pewne zmiany, a ile ich będzie i kogo będą dotyczyły, to jeszcze zobaczymy. Chociaż ja nie ukrywam, że w sercu już taką decyzję podjąłem, powiedział Jarosław Kaczyński.

Premier Jarosław Kaczyński powiedział we wtorek, że w przyszłym tygodniu nastąpią zmiany w rządzie. Dodał, że decyzję już podjął, ale nie chciał ujawnić szczegółów.

"Nastąpią pewne zmiany, a ile ich będzie i kogo będą dotyczyły, to jeszcze zobaczymy. Chociaż ja nie ukrywam, że w sercu już taką decyzję podjąłem" - powiedział premier w radiowych "Sygnałach Dnia". Dodał, że szczegółów nie zdradzi, bo byłoby to niestosowne. "Najpierw trzeba to powiedzieć samym zainteresowanym" - zaznaczył.

W ramach trwającego od 12 grudnia przeglądu pracy ministerstw premier spotkał się z szefami wszystkich 19 resortów. Przegląd zakończył się w piątek. W tym czasie media spekulowały o odejściu z rządu m.in. szefa resortu transportu Jerzego Polaczka, ministra gospodarki Piotra Woźniaka i szefa MON Radosława Sikorskiego. (PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane