Prezentacja oferty Quatra — skuteczne zarządzanie biznesem

DI
opublikowano: 12-03-2012, 00:00

Produkty dla MSP

Sektor małych i średnich przedsiębiorstw jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się obszarów polskiej gospodarki. Już teraz stanowi ponad 99,9 proc. podmiotów, osiągając przychody na poziomie 3,49 bln zł rocznie. By dotrzymać kroku dynamicznie rozwijającemu się rynkowi, każdy przedsiębiorca działający w tym sektorze potrzebuje kompleksowego wsparcia IT, dzięki któremu może zwiększyć konkurencyjność swojego biznesu. W odpowiedzi na rosnące potrzeby sektora MSP firma Sygnity — czołowy dostawca rozwiązań informatycznych w Polsce — wprowadziła do sprzedaży programy Quatra, kompleksowe narzędzia wspierające zarządzanie procesami biznesowymi w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Quatra to wspólna marka pięciu programów dedykowanych jednoosobowym działalnościom gospodarczym, mikro-, małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom. Poszczególne systemy (Quatra Start, Quatra Firma, Quatra Supra, Quatra Expanso, Quatra Max) są zróżnicowane pod względem funkcjonalności. Łączy je bezpieczeństwo, kompleksowość rozwiązań, prostota obsługi oraz przystępna cena. Programy usprawniają zarządzanie finansami, płacami, magazynem i sprzedażą w firmie. Ich funkcjonalności zostały zróżnicowane pod kątem zakresu prowadzonej działalności, wielkości firmy i jej potrzeb księgowo-finansowych.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i cloud computingu, który szturmem podbija rynek IT, systemy Quatra zapewniają dużą elastyczność oraz wygodę korzystania. Programy opracowane przez Sygnity są oferowane w dwóch wariantach: online w modelu SaaS (Software as a Service) oraz w tradycyjnej wersji „pudełkowej” dostępnej w sprzedaży poprzez ogólnopolską sieć partnerów handlowych.

Systemy są proste i intuicyjne w obsłudze oraz pozwalają na oszczędność czasu i nakładów finansowych w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań. Ponadto, w modelu SaaS programy aktualizowane są automatycznie, umożliwiają dostęp do danych w dogodnym miejscu i czasie z dowolnego komputera połączonego z internetem, a także znacznie usprawniają obieg dokumentów elektronicznych z urzędami oraz partnerami biznesowymi.

Sygnity oferuje przedsiębiorcom dostęp do nowoczesnych narzędzi zarządzania biznesem już od kilkunastu złotych miesięcznie, bez dodatkowych nakładów finansowych na zaawansowany sprzęt — do korzystania z oprogramowania wystarczy jedynie komputer z dostępem do internetu. Dla prowadzących jednoosobowe działalności oraz małe firmy producent przewidział bezpłatne testy oprogramowania. Na platformie www.quatra.pl oferowane są w pełni funkcjonalne programy Quatra Start i Quatra Firma, z których można korzystać przez okres 60 dni — bez żadnych dodatkowych zobowiązań.

Materiał Sygnity — partnera Pulsu Firmy

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Prezentacja oferty Quatra — skuteczne zarządzanie biznesem