Profesjonalny szyk znad morza

  • DI
opublikowano: 17-12-2021, 14:38
aktualizacja: 08-02-2022, 13:47

Jakość, komfort czy cena? W przypadku gdańskiej hurtowni nie musisz wybierać. Odzież jednorazowa z oferty HJR Klapkowska wszystkie te wymogi spełnia doskonale, a wybór produktów jest ogromny.

Boom: Pandemia sprowadziła na świat wiele nieszczęść, ale też trochę dobrodziejstw. Należy do nich uwrażliwienie firm na sprawy bezpieczeństwa, higieny i zdrowia. Korzystają na tym specjaliści od odzieży ochronnej.
Boom: Pandemia sprowadziła na świat wiele nieszczęść, ale też trochę dobrodziejstw. Należy do nich uwrażliwienie firm na sprawy bezpieczeństwa, higieny i zdrowia. Korzystają na tym specjaliści od odzieży ochronnej.

Znajduje zastosowanie w przemyśle spożywczym, budownictwie, malarstwie, laboratoriach chemicznych, ochronie zdrowia i wszędzie tam, gdzie ubrania pracownika są narażone na zabrudzenie lub uszkodzenie. Odzież jednorazowa to m.in. wodoodporne, włókninowe i foliowe fartuchy, zarękawki, czepki, maski i pokrowce na buty oraz rękawice z syntetycznego kauczuku, czyli nitrylu. Hurtową sprzedażą tych produktów zajmuje się gdańska Gazela Biznesu – spółka HJR Klapkowska.

Oprócz „jednorazówek” w ofercie dystrybutora z Pomorza znajdują się stroje robocze wielokrotnego użytku oraz ochronne i zawodowe obuwie takich światowych producentów, jak Giasco, Astro i Dunlop, tradycyjnie industrialne marki zachwycające fantazyjnymi wzorami i różnorodną kolorystyką. Kto powiedział, że w hali fabrycznej trzeba się nosić na granatowo lub szaro?

Trójmiejska hurtownia działa na polskim rynku od 2016 r., a jej założycielom przyświecał jeden cel: zaopatrzenia rynku dystrybucyjnego BHP w produkty najwyższej jakości, głównie z importu. Dysponuje własnymi obszernymi stanami magazynowymi oraz nowoczesną, przejrzystą i łatwą w obsłudze platformą zakupową. Asortyment spółki jest tak bogaty, że łatwo dobrać produkty dla różnych stanowisk, funkcji i rodzajów pracy, nie wspominając o zmiennych warunkach pogodowych. Kupujący mogą liczyć na profesjonalne doradztwo. O wiarygodności przedsiębiorstwa świadczą pozytywne opinie na forach branżowych oraz certyfikat Rzetelna Firma. Operator szczyci się tym, że 98 proc. klientów pozostaje z nim w stałej współpracy.

Świetna koniunktura dla specjalistów od ubrań ochronnych, uniformów korporacyjnych i mundurów trwa od lat, więc HJR Klapkowska o swoją przyszłość jest spokojna. Polscy przedsiębiorcy, chcą czy nie chcą, muszą inwestować w wysokiej jakości odzież roboczą. Stoją za tym trzy główne czynniki. Pierwszym są coraz ostrzejsze wymagania Unii Europejskiej dotyczące ochrony pracowników. Drugim – troska o employer branding, czyli markę pracodawcy. Gdy w niektórych branżach trwa zagorzała walka o talenty, trzeba zwracać uwagę na każdy detal, który podnosi atrakcyjność organizacji. Dotyczy to m.in. środków ochrony indywidualnej. Wreszcie trzeci powód to pandemia COVID-19 – obecne uwrażliwienie kadry kierowniczej i służb HR na kwestie sanitarne powoduje zwiększenie nakładów firm na odzież roboczą.

Spółka HJR Klapkowska zaspokaja potrzeby firm związane z przepisami BHP oraz dobrostanem i zdrowiem zatrudnionych. Ale nie tylko. Polski biznes zwraca coraz większą uwagę na estetykę i komfort, a pomorska Gazela od dawna dostrzega ten trend. W jej ofercie przeważają modele unisex, ale pojawiają się także fasony damskie, modniejsze, żeby nie powiedzieć eleganckie. W końcu dlaczego specjalistki z zakładów produkcyjnych, pielęgniarki lub laborantki nie miałyby wyglądać na co dzień tak, jakby wyszły prosto z pracowni artystycznej?

Szkoda tylko, że Gazela z Gdańska skupia się na sprzedaży hurtowej. Niektóre oferowane przez nią ubrania są tak atrakcyjne, że wielu klientów indywidualnych zapewne chciałoby je kupić i używać ich nie tylko w pracy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane