Projekt uchwały Sejmu w sprawie transportu trafi do drugiego czytania

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 26-01-2006, 18:35

Większość klubów sejmowych jest za przesłaniem do drugiego czytania projektu uchwały sejmowej w sprawie transportu drogowego i kolejowego w Polsce. W czwartek w Sejmie odbywa się debata o sytuacji w transporcie lądowym w Polsce.

Większość klubów sejmowych jest za przesłaniem do drugiego czytania projektu uchwały sejmowej w sprawie transportu drogowego i kolejowego w Polsce. W czwartek w Sejmie odbywa się debata o sytuacji w transporcie lądowym w Polsce.

    Projekt uchwały został przygotowany prez sejmową Komisję Infrastruktury i przewiduje między innymi wezwanie rządu do dostosowania stanu technicznego infrastruktury transportu do standardów UE.

    Projekt został jednoznacznie poparty przez PiS, LPR, SLD i PSL. Przedstawiciel PO zapowiedział wiele zmian do projektu podczas dalszych prac w parlamencie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane