Promocja PPP wkrótce w stolicy

MS
opublikowano: 13-10-2009, 00:00

Projekty samorządowe czekają na kapitał. Inwestorzy mogą wybierać spośród czterech planów inwestycyjnych.

Projekty samorządowe czekają na kapitał. Inwestorzy mogą wybierać spośród czterech planów inwestycyjnych.

18 listopada 2009 r. w warszawskim Centrum Informacyjnym PAIiIZ przy ul. Bagatela 12 odbędzie się Forum Inwestycyjne. Spotkanie jest nagrodą dla tegorocznych laureatów konkursu Dobre Praktyki PPP na najlepszy projekt przedsięwzięcia publiczno-prywatnego.

Na forum zaprezentowane zostaną cztery plany inwestycyjne, z różnych dziedzin, które będą zrealizowane wspólnie z inwestorem prywatnym. Są to: budowa parkingu wielopoziomowego w Urzędzie Miasta Płock, rozbudowa Ośrodka Sportu i Rekreacji Kolna w Gminie Miejskiej Kraków, budowa innowacyjnego kompleksu muzealnego w Żorach oraz rewitalizacja terenów przydworcowych w Sopocie.

Celem forum jest przedstawienie projektów potencjalnym inwestorom oraz nawiązanie rozmów odnośnie możliwości ich udziału w tych przedsięwzięciach. W forum uczestniczyć będą m.in. inwestorzy z polski i zagranicy z branży deweloperskiej, budowlanej oraz sektora finansowego. Organizatorem spotkania jest firma doradcza Investment Support.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu