Promują polskie mięso za zachodnią granicą

SACH
opublikowano: 08-05-2012, 00:00

W Kolonii odbędzie się prezentacja polskich firm z branży mięsnej. To okazja, by pozyskać niemieckich kontrahentów.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Konsulatu Generalnego RP w Kolonii chce popularyzować w Niemczech polskie produkty mięsne i wesprzeć handlowe obroty w tym sektorze. Dlatego 20 czerwca organizuje w swojej siedzibie prezentację producentów znad Wisły połączoną z giełdą kooperacyjną.

W wydarzeniu wezmą udział niemieckie firmy handlowe,m.in. importerzy, dystrybutorzy i przedstawiciele sieci handlowych, a także działające za zachodnią granicą polskie hurtownie i sklepy oferujące wyroby mięsne. Impreza składa się z dwóch części. Pierwsza to prezentacja wszystkich uczestniczących producentów z Polski.

Każda z uczestniczących firm ma do dyspozycji 10-15 minut. Prezentacja powinna być w języku niemieckim lub angielskim. Drugim etapem będą rozmowy indywidualne na stoiskach informacyjno-promocyjnych.

WPHI zapewnia każdemu uczestnikowi małe stoisko na materiały promocyjne i próbki produktów do degustacji.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Polscy przedsiębiorcy ponoszą tylko koszty dojazdu i noclegu w Kolonii. Zainteresowane firmy powinny zgłaszać się najpóźniej do 15 maja.

KONTAKT

Więcej informacji: Zbigniew Burdzy Konsul Konsulatu Generalnego RP w Kolonii tel.: 0049 (0) 221 3499-58 lub -11 (sekretariat) fax: 0049 (0) 221 3499-10 e-mail: zbigniew.burdzy@wirtschaft-polen.de

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane