Prospera należy kupować tanio

Dariusz Karolak
opublikowano: 19-10-2001, 00:00

Ze sporym opóźnieniem w stosunku do liderów hurtu farmaceutycznego, Ofre i Farmacolu przez półtoraroczny opór opadającej linii szczytów przebił się Prosper. Wzrosły obroty, wolumen okazał się 4-ty w historii notowań. Przed bykami stoi teraz wyzwanie zmierzenia się z lokalnym szczytem z połowy III’00, 17,9, bo przy obecnym impecie rynku uporanie się z oporem z XII’00, 16,4 wydaje się już tylko kwestią czasu. O sile tendencji wzrostowej mówi m.in. największa od 1,5 roku wartość MACD i ROC oraz największa w historii wartość tygodniowych CCI i RSI. 17-miesięczne maksimum ustanowił tygodniowy wskaźnik ruchu kierunkowego DI+.

Ten sam wskaźnik w ujęciu dziennym bliski jest przebicia się przez roczny opór. W tej sytuacji nie pozostaje nic innego jak próbować kupić trochę akcji Prospera możliwie jak najtaniej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Prospera należy kupować tanio