Przebuduj drogę powiatową

KA
opublikowano: 17-01-2012, 00:00

Złap kontrakt

Zarząd Dróg Powiatowych w Szczytnie szuka wykonawcy przebudowy jednej z podlegających mu dróg na długości 1,1 kilometra. Prace mają się sprowadzać do rozebrania dotychczasowego odcinka i budowy drogi od nowa, łącznie z chodnikami, zieleńcami i przebudową sieci telekomunikacyjnych i wodociągowych. Roboty mają się zakończyć do 29 czerwca 2012 r., a wykonawca ma udzielić na nie trzyletniej gwarancji. Udział w przetargu wiąże się zaś z koniecznością wniesienia 39 tys. zł wadium. Wśród warunków stawianych wykonawcom znajduje się wykonanie w ciągu ostatnich pięciu lat przynajmniej jednego podobnego zamówienia o wartości nie mniejszej niż 1 mln zł brutto i posiadanie finansów lub zdolności kredytowej na taką samą kwotę. Wybrany wykonawca będzie zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania kontraktu w wysokości 5 proc. ceny całkowitej podanej w ofercie. Zamawiający nie przewiduje płatności częściowych.

WAŻNA DATA

2.02

Tego dnia o godz. 10 mija termin składania ofert. Ich jawne otwarcie nastapi kwadrans później.

Kontakt:

Janusz Skrobiński (sprawy merytoryczne) tel.: 89-623 14 95 wew. 42 Anna Pawelczyk (sprawy formalne) tel.: 89-623 14 95 wew. 41

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy