Przebuduj most zwodzony

KA
opublikowano: 06-12-2011, 00:00

Złap kontrakt

Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie szuka wykonawcy przebudowy mostu zwodzonego w miejscowości Dziwnów. W skład zlecenia wchodzi wymiana konstrukcji przęsła zwodzonego i przekładni zębatych na napęd hydrauliczny, budowa izbic przy podporach mostu, przebudowa oświetlenia drogowego i żeglugowego oraz dojazdów do mostu. Zamawiający zakłada, że prace będą się wiązały z wyłączeniem odcinka drogi wojewódzkiej dla ruchu kołowego, ale ruch pieszy ma być utrzymany poprzez budowę tymczasowej kładki lub uruchomienie promu. Remont mostu ma się zakończyć do 30 listopada 2012 r. O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ciągu ostatnich pięciu lat wybudowały lub wyremontowały obiekt mostowy za kwotę co najmniej 6 mln zł brutto i posiadają ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności na kwotę nie mniejszą niż 2 mln zł. Stając do przetargu, muszą wnieść 150 tys. zł wadium.

WAŻNA DATA

28.12

Tego dnia o godz. 9.50 mija termin składania ofert. Ich otwarcie nastąpi o godz. 10.

Kontakt:

Dorota Solniczek (naczelnik wydziału zamówień publicznych) tel.: 94-341 96 46 Bogdan Nowak (naczelnik wydziału mostów) tel.: 94-341 96 19

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane