Przegląd mediów - 4 stycznia

Internet Securities
opublikowano: 04-01-2006, 09:11

Przegląd mediów - 4 stycznia

Przegląd mediów - 4 stycznia

Puls Biznesu--Suchocka z MinFin podtrzymuje, że deficyt za 2005 r. wyniesie 29-30 mld zł (7)--Syndyk chce sprzedać wydawcę „Businessman Magazine” za min. 9 mln zł, oferty można składać do 18 stycznia (9)

Rzeczpospolita--PO przedstawi w najbliższych dniach gabinet cieni, m.in. z Rokitą jako premierem i Chlebowskim jako szefem MinFin (A3)--Statoil: Do 2010-2012 r. nie możemy podpisać nowych kontraktów gazowych (B1)--Na GPW nowe rekordy dzięki napływowi środków z zagranicy (B1)--Czwarty operator komórkowy P4 rozpocznie świadczenie usług w II połowie roku (B4)

Gazeta Wyborcza--Minister pracy i polityki społecznej Krzysztof Michałkiewicz chce odejść z rządu wg gazety (3)--Minister sprawiedliwości polecił wszcząć śledztwo w sprawie rezygnacji z kontraktu na gaz z Norwegii (23)

Parkiet--Związkowcy z Jelfy są skłonni porozumieć się z inwestorem Sanitasem (3)--Farmacol szacuje, że przekroczył prognozę zysku na 2005 r. Puls 2% (4)--Szef Softbanku zapowiada akwizycje poza grupą Prokomu, m.in. za granicą (7)

ISB--SEB sprzeda akcje BOŚ i zamierza otworzyć własny oddział w Polsce--Na rynku walutowym nastroje dobre, złoty się umacnia--Na rynku akcji wzrosty i kolejny rekord--PKPP Lewiatan: PKB w 2006 roku wzrośnie o 4,6% wobec 3,4% w 2005 r.--Kwartalny indeks biznesu PKPP wyniósł w grudniu 59 pkt--Marcinkiewicz nie komentuje plotek o odwołaniu Lubińskiej z MinFin--Premier: Minister Mikosz złożył dymisję, decyzja jeszcze nie podjęta--Pruski: Zysk NBP za 2005 r. to maksymalnie 1,23 mld zł, wciąż możliwe korekty--Mikosz: Rozwiązania dla ZE PAK może zawierać nowy program dla energetyki--Mikosz: Oferta Enei nie ma sensu po przyjęciu nowego programu dla energetyki--Wilbo chce sprzedać sieć barów rybnych Pesca Bar--MSP oczekuje od UniCredito terminu i sposobu sprzedaży akcji Banku BPH--Nova Polonia Private Equity Fund sprzedał 10% akcji Pratermu--MSP dopuściło Praterm do rokowań na kupno Ciepłowni Łańcut--Marcinkiewicz: Większe koszty rządowej ustawy o becikowym pokryje zysk NBP--ZA Puławy kupią energię od Lubzelu za 150 mln zł netto w 2006 r.--Na rynku walutowym na razie spokojnie, w ciągu dnia spodziewane większe obroty--PGNiG: Dostawy gazu przez Ukrainę do Polski wróciły do normy--Marcinkiewicz: Zdywersyfikujemy dostawy gazu i zwiększymy wydobycie krajowe--Na giełdzie spodziewane wzrosty we wtorek--Rada Bezpieczeństwa Narodowego zaleca jak najszybszą dywersyfikację dostaw gazu

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane