Przepisy, które weszły w życie

Jarosław Królak
opublikowano: 23-05-2001, 00:00

Przepisy, które weszły w życie

Dziennik Ustaw nr 28 z 4.04.2001

- Rozporządzenie Rady Ministrów z 16 stycznia 2001 r. w sprawie określenia zakresu obowiązków informacyjnych będących podstawą sporządzania sprawozdań dotyczących udzielonej pomocy i informacji o zaległościach w regulowaniu należności i zobowiązań przedsiębiorców wobec Skarbu Państwa.

- Rozporządzenie Rady Ministrów z 20 lutego 2001 r. w sprawie udzielania pomocy publicznej w sektorze górnictwa węgla.

- Rozporządzenie Rady Ministrów z 20 lutego 2001 r. w sprawie udzielania pomocy publicznej w sektorze budownictwa okrętowego.

- Rozporządzenie Rady Ministrów z 20 lutego 2001 r. w sprawie udzielania pomocy publicznej w sektorze motoryzacyjnym.

- Rozporządzenie Rady Ministrów z 20 lutego 2001 r. w sprawie pomocy regionalnej dla przedsiębiorców.

- Rozporządzenie Rady Ministrów z 20 lutego 2001 r. w sprawie określenia przypadków, w których dofinansowanie przedsiębiorców publicznych uznane będzie za pomoc.

- Rozporządzenie Rady Ministrów z 20 lutego 2001 r. w sprawie sposobu przeliczania pomocy publicznej udzielanej w różnych formach na równą jej wartość dotacji.

- Rozporządzenie Rady Ministrów z 20 lutego 2001 r. w sprawie udzielania pomocy publicznej w sektorze żeglugi morskiej.

- Rozporządzenie Rady Ministrów z 27 lutego 2001 r. w sprawie określenia szczegółowego zakresu informacji przedkładanych organowi nadzorującemu w celu wydania opinii o udzielaniu pomocy.

- Rozporządzenie Ministra Finansów z 23 marca 2001 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie deklaracji skróconych i zgłoszeń celnych.

Dziennik Ustaw nr 29 z 6.04.2001

- Ustawa z 16 lutego 2001 r. o zmianie ustawy o Inspekcji Sanitarnej, ustawy o utworzeniu Agencji Rynku Rolnego, ustawy o utworzeniu Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, ustawy - Kodeks celny, ustawy o zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt, badaniu zwierząt rzeźnych i mięsa oraz o Inspekcji Weterynaryjnej i ustawy o administrowaniu obrotem z zagranicą towarami i usługami.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jarosław Królak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Przepisy, które weszły w życie