Dlaczego warto tu pracować? Rowery, foodtrucki…

Materiał partnera
opublikowano: 31-10-2017, 15:37
aktualizacja: 31-10-2017, 15:41

Business Garden oferuje wszystko, czego ambitne firmy potrzebują do rozwoju i osiągnięcia sukcesu. Harmonijne połączenie nowoczesnej przestrzeni biurowej, która zapewnia odpowiedni komfort pracy, z wygodnym dostępem do środków transportu i szerokim wachlarzem udogodnień tworzą naturalną przestrzeń dla biznesu.

Łatwość dojazdu

Business Garden położony jest przy ul. Żwirki i Wigury, jednej z głównych arterii miasta. Kompleks otacza rozwinięta sieć komunikacji miejskiej. Linia Szybkiej Kolei Miejskiej w odległości 5 minut pieszo, sześć linii autobusowych z autobusami kursującymi co dwie minuty umożliwiają sprawny dojazd do pracy zarówno osobom mieszkającym w Warszawie, jak i tym z okolic. Przewidziano również bezpłatne rowery dla pracowników i udogodnienia dla rowerzystów w postaci miejsc parkingowych i wygodnych szatni z prysznicami. Wartością dodaną dla najemców jest dogodne położenie kompleksu na osi łączącej centrum miasta z lotniskiem. To daje wiele korzyści biznesowych, zarówno dla firm działających na rynku lokalnym, jak i globalnym oraz poszerza horyzont codziennych działań.

Inspirujące otoczenie

Ogród zapewnia chwile spokoju i wytchnienia. Zieleń i woda tworzą miłą dla oka scenerię dla otaczających je budynków biurowych. Osłonięci od zgiełku miasta pracownicy mogą odpoczywać lub szukać inspiracji w strefach do pracy i relaksu.

Funkcjonalność i wygoda

Udogodnienia doskonale wpisują się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców. Zakres usług jest stale poszerzany zgodnie z życzeniami rosnącej liczby użytkowników kompleksu. Na terenie Business Garden znajduje się bogata oferta usług - hotel, centrum konferencyjne, restauracja, bank, kiosk, a w najbliższym czasie powstanie sklep spożywczy oraz klub fitness. W pobliżu mieści się również pralnia, punkt kurierski i myjnia samochodowa. Wszystko to stanowi uzupełnienie podstawowych funkcji kompleksu.

Gościnność z integracją

Zgodnie z filozofią Business Garden dostępne dla najemców usługi objęte są programem Hospitality, który jest doskonałym przykładem udanego połączeniem funkcji biznesowych z gościnnością w miejscu pracy. O skali i randze programu świadczy bogaty kalendarz regularnie organizowanych, bezpłatnych wydarzeń dla pracowników – koncertów, eventów, spektakli, gier zespołowych, bezpłatnej nauki języków obcych czy festiwali foodtrucków.

Certyfikat LEED Platinum

Kompleks, zaprojektowany został zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. Oferuje przyjazne dla ludzi i środowiska rozwiązania - energooszczędny system oświetlenia i wentylacji, system gospodarowania wodą deszczową, zielone dachy, udogodnienia dla rowerzystów. Spełnienie wymogów certyfikatu LEED oznacza dla pracowników zwiększenie komfortu codziennej pracy.

W czym jeszcze przejawia się dbałość o dobre samopoczucie pracowników w miejscu pracy? Przeczytaj w artykule na temat strategii wellbeing.

Rozwiń swój biznes z nami

22 370 14 44

http://www.businessgardenwarszawa.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Dlaczego warto tu pracować? Rowery, foodtrucki…