Przeszkolą z innowacji

SACH
opublikowano: 05-01-2012, 00:00

Jak zaplanować i zrealizować innowacyjny biznes? Przedsiębiorcy dowiedzą się tego od ekspertów.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego (MARR) przygotowuje dla przedsiębiorców z województwa pierwsze w tym roku bezpłatne szkolenie dotyczące innowacji. Jego hasło to „Nowy rok, nowe możliwości — zainwestuj w innowacyjny biznes z MARR”.

Zajęcia odbędą się 17 stycznia 2012 r. w godz. 10-14.15 w siedzibie MARR w Krakowie. Podczas zajęć eksperci przekażą firmom wiedzę na temat wielu aspektów prowadzeniainnowacyjnego biznesu. Przedsiębiorcy poznają tajniki pisania biznesplanów, dowiedzą się, jakie są koszty prowadzenia działalności, jak szukać kanałów dystrybucji i klientów zainteresowanych produktem.

Już od startu innowacji bardzo ważny jest marketing, dlatego eksperci przestawią przykłady budowania marki i kształtowania wizerunku, dzięki którym firma i jej produkty będą rozpoznawalne wśród konkurencji.

Wprowadzając nowe produkty, usługi i technologie, nie wolno zapomnieć o ich zabezpieczeniu. Temu będzie poświęcony jeden z głównych modułów szkolenia. Praktyczne wskazówki ekspertówpomogą ochronić firmową własność intelektualną.

Poza tym przedsiębiorcy dowiedzą się na szkoleniu, czym jest analiza due diligence i jakie korzyści wynikają z jej stosowania oraz jak przygotować się do współpracy z inwestorem — na jakie elementy zwrócić uwagę, by przekonać do swojego pomysłu.

MARR liczy na udział w szkoleniu przedsiębiorców, którzy chcieliby nawiązać biznesową współpracę z agencją w ramach funduszu „Inwestycje kapitałowe”.

Więcej informacji o szkoleniu można znaleźć na stronie internetowej: http://www.marr.pl/projekty/inwestycje-kapitalowe/bezplatne-szkolenie.html.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu