Przeszukanie w pomieszczeniach fundacji "Porozumienie bez barier"

Polska Agencja Prasowa SA
14-07-2006, 13:03

Na zlecenie Prokuratury Apelacyjnej w Katowicach w piątek rozpoczęło się przeszukanie pomieszczeń fundacji Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez barier".

Na zlecenie Prokuratury Apelacyjnej w Katowicach w piątek rozpoczęło się przeszukanie pomieszczeń fundacji Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez barier".

"Nasi ludzie pracują w pomieszczeniach fundacji. Przeszukanie rzeczywiście ma miejsce, o ile można je nazwać przeszukaniem, ponieważ przedstawiciele fundacji z nami współpracują" - powiedział w piątek PAP, szef katowickiej Prokuratury Apelacyjnej Tomasz Janeczek

Dochodzenie w sprawie możliwych nieprawidłowości w związku z funkcjonowaniem fundacji, katowicka prokuratura apelacyjna prowadzi od początku lipca; zostało wydzielone z prowadzonego przez tę prokuraturę innego śledztwa, dotyczącego działalności aresztowanego lobbysty Marka D.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Przeszukanie w pomieszczeniach fundacji "Porozumienie bez barier"