PTC: Elektrim i DT zmieniły zarząd PTC

Polska Agencja Prasowa SA
25-02-2005, 13:23

Elektrim i Deutsche Telekom (DT) zmieniły zarząd Polskiej Telefonii Cyfrowej (PTC) i doprowadziły do zmiany zapisu w Krajowym Rejestrze Sądowym, uznający Elektrim za bezpośredniego udziałowca PTC - wynika z oświadczenia przesłanego w piątek PAP przez dotychczasowy zarząd PTC.

Elektrim i Deutsche Telekom (DT) zmieniły zarząd Polskiej Telefonii Cyfrowej (PTC) i doprowadziły do zmiany zapisu w Krajowym Rejestrze Sądowym, uznający Elektrim za bezpośredniego udziałowca PTC - wynika z oświadczenia przesłanego w piątek PAP przez dotychczasowy zarząd PTC. 

W komunikacie poinformowano, że Elektrim i DT zwołały posiedzenie rady nadzorczej, które odwołało dotychczasowy zarząd PTC i powołało nowy. Na wniosek nowo powołanego zarządu PTC, Sąd Rejestrowy dokonał zmian w księdze udziałowców PTC.  

"Sąd Rejestrowy z niewyjaśnionych przyczyn zgodził się wprowadzić zmiany do Krajowego Rejestru Spółek na wniosek złożony przez nieistniejący zarząd. Jednakże, nie zmienia to faktycznej własności udziałów, co sąd z pewnością poświadczy. Natomiast zarząd PTC zrobi wszystko, aby przywrócić faktyczny wpis do KRS" - poinformowała PTC.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / PTC: Elektrim i DT zmieniły zarząd PTC