Publiczność też ma głos

opublikowano: 02-10-2019, 13:39

Podczas czwartego już Kongresu 590, który odbędzie się 7 i 8 października w Jasionce koło Rzeszowa zgromadzonych gości czeka kilka nowości. Oprócz prowadzonych w tradycyjnej formule debat i wystąpień uruchomiona zostanie tzw. Strefa Debat. W tej formule dyskusja będzie prowadzona przez moderatora specjalizującego się w danej tematyce oraz zaproszonych kilku ekspertów a aktywny udział w rozmowie weźmie też publiczność.

W ten sposób będzie można przedyskutować wiele tematów a ścierające się różne wizje i poglądy pozwolą wypracować optymalne wnioski i rozwiązania – podkreślają organizatorzy.

Wachlarz tematów, które zostaną poruszone w ramach formuły Strefa Debat jest bardzo szeroki. Omawiane będą m.in. wyzwania i zagrożenie związane z branżą budowlaną oraz szanse na podbój rynków zagranicznych przez polskich przedsiębiorców. Dużo miejsca zajmą debaty poświęcone Polsce wschodniej. Czy inwestycje w ten region mogą stać się motorem napędowym rozwoju gospodarczego? Uczestnicy tych spotkań będą mogli też zastanowić się m.in. nad tym jaki jest obecny ekosystem startupów w Polsce wschodniej? Jak wygląda ten region na tle innych części kraju?

Dużo emocji powinna wzbudzić dyskusja poświęcona naszemu wkładowi w funkcjonowanie Unii Europejskiej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy