„Puls Biznesu+” najlepszy na tabletach

Redakcja
opublikowano: 28-08-2012, 00:00

MEDIA

Naszą aplikację na tablety, którą uruchomiliśmy siedem tygodni temu, pobrało już 6,5 tys. czytelników. Popularności nowego produktu towarzyszy uznanie specjalistów.

Portal wirtualnemedia.pl właśnie uznał „Puls Biznesu+” za najlepszą iPadową aplikację polskiej gazety. Dużo gorzej wypadły aplikacje „Rzeczpospolitej”, „Gazety Wyborczej” i „Dziennika Gazety Prawnej”.

Sami nie chcemy się chwalić, więc oddajmy głos ekspertom:

Łukasz Ludkowski, Biuro Podróży Reklamy: „Puls Biznesu+” wiedzie zdecydowany prym wśród aplikacji gazet codziennych. Posiada bardzo dużo ciekawych dodatkowych treści, które obsługuje się w pełni intuicyjnie i bez konieczności uważnego czytania instrukcji obsługi.

Jan Namedyński, Red8 Digital: „Puls Biznesu+” jest świetnie zaprojektowany, ma bardzo przyjemny interfejs i wszystkie niezbędne funkcje. Jako jedyny wykorzystuje też regularnie materiały dodatkowe.

Tomasz Samul, Mobilvi: Generalnie jest to świetna aplikacja, szczególnie dla czytelników zainteresowanych tematyką finansowo-giełdową.

Dariusz Kocięcki, Looksoft: Zdecydowanie najbardziej rozbudowana aplikacja tabletowa w tym teście. Gorąco polecam. Treści znakomicie przygotowane na potrzeby iPada: odpowiedni rozmiar czcionki, piękne zdjęcia w dużych rozmiarach. Do tego interaktywne galerie zdjęć wewnątrz artykułów, interaktywne, klikane reklamy.

Grzegorz Krzemień, Golden Submarine:

To zdecydowanie najbardziej tabletowy dziennik, zarówno jeżeli chodzi o możliwości aplikacji, jak i o sposób dostosowania treści do tabletu. Trzeba docenić dużą pracę wykonywaną w przygotowanie każdego numeru.

Seweryn Stroiński, Netizens Peppermint: „Puls Biznesu+” podoba mi się najbardziej z ocenianych aplikacji.

Łukasz Bączyński, Ostryga: Atrakcyjny wizualnie i czytelny sposób łamania plus interaktywność grafik powodują, że jest to jedna z najlepiej wydawanych gazet na iPada. Także reklama partnera otwarcia aplikacji, firmy Kulczyk Investments, pokazuje, że tablety dają dużo możliwości w tym zakresie.

Trwa promocja, dzięki której każdy może czytać „Puls Biznesu+” za darmo. Na iPadach i tabletach z systemem Android. Szczegóły na stronie tablet.pb.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Redakcja

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu