Puls Biznesu patronem Akademii Giełdowej

AND
22-02-2008, 00:00

Ruszają zapisy do czwartej edycji Akademii Giełdowej. Organizuje ją Studenckie Koło Naukowe „Klub Inwestora” działające w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Patronat nad projektem objął „Puls Biznesu” i strona inwestorów pb.pl.

Akademia Giełdowa to cykl całkowicie bezpłatnych wykładów tematycznych — szkoleń prowadzonych przez najwybitniejszych specjalistów rynku kapitałowego w Polsce, pracowników domów maklerskich, firm doradztwa inwestycyjnego i banków. Głównym jej celem jest rozpowszechnianie wiedzy o giełdzie i szeroko pojętym rynku kapitałowym.

Ponieważ zainteresowanie rynkiem kapitałowym jest bardzo szerokie, z obecnej edycji projektu mogą skorzystać zarówno studenci, dla których będzie to pierwsza styczność z taką tematyką, jak i osoby mające już pewną wiedzę w tym zakresie i chcące ją pogłębić.

Wykłady w ramach Akademii Giełdowej IV odbywać się będą w Szkole Głównej Handlowej, a całość zwieńczy egzamin sprawdzający nabytą przez uczestników wiedzę. Dla najlepszych przewidziane są nagrody rzeczowe i m.in.: praktyki w firmie Xelion czy UniCredit.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AND

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / / Puls Biznesu patronem Akademii Giełdowej