Puls Biznesu zaprasza na konferencję o m-biznesie

Kamil Kosiński
opublikowano: 21-11-2001, 00:00

W czwartek 6 grudnia 2001 r. w Warszawie odbędzie się kolejna konferencja organizowana przez BiznesPolska.pl. Tym razem tematem spotkania będzie mobile business oraz jak czerpać zyski z technologii komórkowych.

Konferencja kierowana jest do przedsiębiorców, którzy już dziś chcieliby wykorzystywać bezprzewodowe usługi nowej generacji. Założeniem spotkania jest przekazanie użytecznej wiedzy, która pomoże przedsiębiorcom wykorzystywać technologie mobilne w różnych aspektach działalności firm. Wiele konkretnych przykładów oraz prezentacja efektywnych modeli biznesowych w sposób praktyczny ukaże korzyści oraz problemy, jakie możemy napotkać wykorzystując kanał komunikacji bezprzewodowej zarówno w przedsiębiorstwie, jak i w relacjach z kontrahentami i klientami.

Kluczowe zagadnienia konferencji to: trendy rozwoju m-biznesu w Polsce i na świecie, biznes z komórki, czyli jak generować dochody z m-commerce, reklama i marketing w m-biznesie, płatności przez telefon komórkowy, narzędzia i technologie m-commerce, jak rozwinąć współpracę pomiędzy klientem a kluczowymi graczami rynku telefonii komórkowej. Pierwszych pięciu czytelników „Pulsu Biznesu”, którzy zadzwonią pod warszawski numer telefonu 334-22-98 lub na adres m.witkowski@pb.pl wyślą zgłoszenie pocztą elektroniczną, otrzyma 30 proc. zniżki w opłatach za udział w konferencji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Puls Biznesu zaprasza na konferencję o m-biznesie