Pytanie

DI
16-12-2011, 00:00

PYTANIE Z AKCJI INWESTOR DO SPÓŁKI PZ CORMAY

Prezes Biomaximy powiedział „PB”, że technologia, o której Cormay mówi, iż jest przełomowa na skalę światową, już istnieje. Zaniepokoiło to mnie jako akcjonariusza Cormaya. Jak jest naprawdę?

Technologia PZ Cormay jest unikalna na skalę światową i posiada ochronę patentową w skali globalnej. Posiadamy jedynie informacje o innych firmach z branży, które rozwijają używane od lat technologie. Nie zapewniają one przełomu w zakresie procedury medycznej i skokowego zwiększenia dostępności oraz jakości badań medycznych. Na przykład technologie rozwijane przez niemiecki instytut IMTEC, o współpracy z którym informowała niedawno jedna ze spółek z branży, wpisują się w tradycyjny, już kilkunastoletni rynek technik odśrodkowych. Prototyp urządzenia realizowanego dla PZ Cormay będzie ukończony już w 2012 r. i będzie opierał się na szeregu światowych zgłoszeń patentowych.

Akcja Inwestor

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu