Pytanie do zarządu Ferrum:

DI
opublikowano: 28-04-2009, 00:00

Chciałbym uzyskać odpowiedź na pytanie dotyczące skupu akcji własnych. Podczas 6 miesięcy trwania skupu (z 8 możliwych) spółka wydała na skup zaledwie 10 proc. przeznaczonych na ten cel pieniędzy. Obecna cena akcji jest poniżej wartości księgowej, a więc zdecydowanie atrakcyjna. Jeśli skup jest prowadzony tak nieudolnie, to jaki był w ogóle sens podejmowania takich uchwał? Czy taki stan rzeczy jest związany z sytuacją finansową, która nie pozwala na bardziej intensywny skup?

Akcja Inwestor, w której internauci pb.pl mogą zadawać pytania zarządom giełdowych spółek, nabiera rozpędu. Przesłaliśmy już pytania do Jutrzenki, Foty, Atlas Estates, Polnej, Ferrum, Hardeksu, AB, Quantum, Hawe i PKO BP. Razem z naszymi czytelnikami czekamy na odpowiedzi. Formularz do zadawania pytań jest umieszczony na podstronie spółki w serwisie notowania.pb.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy