Rada Gabinetowa o sytuacji w służbie zdrowia i na rynku pracy

Polska Agencja Prasowa SA
09-06-2006, 11:18

W piątek przed południem rozpoczęło się posiedzenie Rady Gabinetowej, czyli Rady Ministrów pod przewodnictwem prezydenta. Rada omówi sytuacja w służbie zdrowia, problem bezrobocia oraz koordynację polskiej polityki zagranicznej.

W piątek przed południem rozpoczęło się posiedzenie Rady Gabinetowej, czyli Rady Ministrów pod przewodnictwem prezydenta. Rada omówi sytuacja w służbie zdrowia, problem bezrobocia oraz koordynację polskiej polityki zagranicznej.

W czwartek prezydent Lech Kaczyński zapowiedział, że przedstawi ministrom swoje stanowisko dotyczące planowanych zmian podatkowych. Jak ocenił, propozycja obniżenia kosztów uzysku dla twórców i naukowców z 50 proc. do 20 proc. i z 20 proc. do 10 proc., jest rozwiązaniem "wysoce ryzykownym".

Prezydent zaznaczył, że rozmawiał już o tym z premierem Kazimierzem Marcinkiewiczem, ale  - jak dodał - powtórzy tę opinię podczas posiedzenia Rady Gabinetowej.

Rada obraduje bez udziału mediów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Rada Gabinetowa o sytuacji w służbie zdrowia i na rynku pracy