Rada Naczelna PSL zdecydyje o udziale w koalicji

Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia
27-04-2006, 08:47

Dziś Rada Naczelna PSL podejmie decyzję w sprawie ewentualnego wejścia partii do koalicji z PiS. Rada rozpocznie obrady o godzinie 11:00.

Dziś Rada Naczelna PSL podejmie decyzję w sprawie ewentualnego wejścia partii do koalicji z PiS. Rada rozpocznie obrady o godzinie 11:00.

Prezes partii i zespół negocjacyjny mają przedstawić członkom Rady efekty rozmów z Prawem i Sprawiedliwością, które toczyły się jeszcze do późnych godzin nocnych. Decyzja tego gremium ma być ostateczna. Po posiedzeniu Rady Naczelnej będzie wiadomo na pewno, czy ludowcy wchodzą do koalicji. Jeśli zapadnie decyzja negatywna, dojdzie prawdopodobnie do wcześniejszych wyborów. Szef klubu parlamentarnego PiS Przemysław Gosiewski powiedział wczoraj, że porozumienie koalicyjne jest prawie gotowe. Dodał, że wszystkie podstawowe problemy z PSL-em zostały już omówione. Zaznaczył, że do podpisania umowy między partnerami potrzebna jest jedynie zgoda Rady Naczelnej PSL.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Rada Naczelna PSL zdecydyje o udziale w koalicji