Rada Telekomunikacji pozytywnie oceniła ‘Założenia do ustawy Prawo telekomunikacyjne’

14-11-2003, 14:49

Rada Telekomunikacji pozytywnie zaopiniowała opracowane przez Ministerstwo Infrastruktury ‘Założenia do ustawy Prawo telekomunikacyjne’, poinformował Urządu Regulacji Telekomunikacji i Poczty.

- Rada Telekomunikacji uznała, że założenia do nowej ustawy Prawo telekomunikacyjne, przygotowane przez Ministerstwo Infrastruktury, mogą stanowić podstawę do opracowania regulacji zgodnych z obecnym porządkiem prawnym Unii Europejskiej. Przedstawione założenia są zgodne z kierunkiem zmian na rynku elekomunikacyjnym i mogą być bazą do opracowania przepisów prawnych sprzyjających zdynamizowaniu rozwoju telekomunikacji w Polsce – głosi komunikat URTiP.

‘Założenia do ustawy Prawo telekomunikacyjne’ są dostępne na stronie internetowej Ministerstwa Infrastruktury pod adresem: www.mi.gov.pl w dziale ‘Raporty’.

Rada Telekomunikacji jest organem opiniodawczo-doradczym Prezesa Urządu Regulacji Telekomunikacji i Poczty.

MD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Rada Telekomunikacji pozytywnie oceniła ‘Założenia do ustawy Prawo telekomunikacyjne’