Radpol zakończy budowę nowych hal w trzecim kwartale 2008 r.

pb.pl, PAP
03-10-2007, 15:44

Radpol, producent wyrobów termokurczliwych, zakończy inwestycje w dwie nowe hale, budowane obok istniejącego zakładu produkcyjnego, w trzecim kwartale przyszłego roku - poinformowała spółka w  komunikacie.

"Ukończenie budowy i oddanie do użytku powierzchni magazynowych planowane jest w I kwartale 2008 r., a części hali produkcyjnej w II kwartale 2008 r. Drugi etap budowy nowego obiektu będzie obejmował położenie instalacji i infrastruktury technicznej oraz budowę bunkra dla drugiego, mocniejszego akceleratora o energii 4,5 MeV. Przekazanie nowego obiektu do użytkowania planowane jest na III kwartał 2008" - podano w raporcie.

Łączna powierzchnia nowych obiektów to ok. 4.200 m kw.

Jak poinformował cytowany w komunikacie prezes firmy Andrzej Sielski, nowe hale i kolejne inwestycje w maszyny i urządzenia umożliwią spółce szybszy rozwój i w krótkim czasie przełożą się na wzrost rentowności firmy.

Radpol zajmuje się produkcją wyrobów termokurczliwych dla elektroenergetyki, ciepłownictwa, motoryzacji, branży AGD, górnictwa i przemysłu stoczniowego.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: pb.pl, PAP

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Motoryzacja / Radpol zakończy budowę nowych hal w trzecim kwartale 2008 r.