Re:start, czyli przekuj porażkę w sukces

MBE
opublikowano: 07-02-2012, 00:00

Przedsiębiorcy, którym nie powiodło się w biznesie mają szansę zacząć wszystko od nowa.

Trwa rekrutacja do projektu „Re:start” Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości i Oxford Innovation. Mogą wziąć w nim udział osoby zamieszkałe w województwiezachodniopomorskim, które z różnych powodów zamknęły działalność gospodarczą, ale planują ponowne jej rozpoczęcie. Otrzymają indywidualne wsparcie coachów, mentorów i ekspertów o dużym doświadczeniu biznesowym oraz specjalistów od finansów, marketingu i prawa. Coachowie pomogą zdiagnozować wcześniejsze niepowodzenia oraz poszukaćmocnych stron nowego przedsięwzięcia. Mentorzy przeanalizują biznesplany z punktu widzenia zaplanowanej taktyki i spojrzą na planowane przedsięwzięcie w dłuższej perspektywie. Eksperci: prawnicy, księgowi, finansiści i marketingowcy, będą udzielać porad w zależności od rodzaju działalności zaplanowanej przez uczestników projektu.

WIĘCEJ INFORMACJI

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie powinny zarejestrować się, korzystając z narzędzia online dostępnego na stronie internetowej: www.projektrestart.pl. Informacje na temat projektu można uzyskać pod numerem: 91 312 92 21 oraz w Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Cechu Rzemiosł Spożywczych w Szczecinie i Powiatowym Urzędzie Pracy w Policach.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane