Redukcja zapisów dodatkowych na akcje Tety wyniosła 99,86 proc.

opublikowano: 09-02-2007, 08:38

W ramach zapisów dodatkowych na akcje Tety redukcja wyniosła 99,86 proc., z kolei w ramach zapisów podstawowych nie dokonano redukcji - poinformowała spółka w piątkowym komunikacie.

W ramach zapisów dodatkowych na akcje Tety redukcja wyniosła 99,86 proc., z kolei w ramach zapisów podstawowych nie dokonano redukcji - poinformowała spółka w piątkowym komunikacie.

Publiczną subskrypcją, która została zamknięta 9 lutego, objętych było 2 mln akcji serii H po cenie emisyjnej 10 zł za walor. Spółka poinformowała, że zapisy w ramach wykonania prawa poboru przyjmowane były w formie zapisów podstawowych oraz zapisów dodatkowych.

"Zarząd Teta dokonał w ramach przeprowadzonej subskrypcji przydziału 2 mln akcji w tym na podstawie zapisów podstawowych -1.980.635 akcji, a na podstawie zapisów dodatkowych - 19.365 akcji" - napisano w komunikacie.

Na początku stycznia Teta szacował, że pozyska z emisji około 19,5 mln zł. Spółka informowała wówczas, że środki te przeznaczy na akwizycje w Polsce (około 12 mln zł) i za granicą (około 24 mln zł).

DI, PAP

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane