Czytasz dzięki

Region Kalabria na południu Włoch został zamknięty

  • PAP
opublikowano: 22-03-2020, 16:48

Kalabria na południu Włoch została zamknięta w niedzielę na mocy rozporządzenia władz tego regionu. W ten sposób postanowiły bronić się przed napływem ludzi z północy kraju i nie dopuścić do dalszego szerzenia się koronawirusa.

Przewodnicząca władz regionalnych Jole Santelli ogłosiła, że podpisała wchodzące natychmiast w życie rozporządzenie, które do 3 kwietnia zabrania osobom fizycznym wjazdu do Kalabrii i jej opuszczania.

"Można wjechać i wyjechać tylko w przypadku udowodnionych potrzeb, wynikających z pracy w niezbędnych usługach lub z poważnych powodów zdrowotnych" - wyjaśniła.

Szefowa władz regionu dodała, że wobec osób łamiących zakaz wjazdu i wyjazdu stosowany będzie nakaz poddania się natychmiastowej 14-dniowej kwarantannie.

Lokalne władze na południu Włoch podejmują różne kroki, by przede wszystkim nie dopuścić do napływu pochodzących stamtąd osób, które mieszkają i pracują na północy kraju, gdzie szerzy się epidemia. 

b960cf00-66b9-11ea-bc55-0242ac130003
Zdrowy Biznes
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi wpływu pandemii koronawirusa na biznes oraz programów pomocowych
ZAPISZ MNIE
Zdrowy Biznes
autor: Katarzyna Latek
Wysyłany nieregularnie
Katarzyna Latek
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi wpływu pandemii koronawirusa na biznes oraz programów pomocowych
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy