Rekomendacje

Artur Szymański
opublikowano: 12-03-2003, 00:00

Prokom. W raporcie z 4 marca CDM Pekao SA obniżył rekomendację dla akcji Prokomu do „neutralnie” z „ponad rynek”, ponieważ kurs spółki wzrósł od czasu wydania ostatniej rekomendacji o ponad jedną czwartą.

Wycena akcji spółki w okresie sześciu miesięcy pozostała niezmieniona na poziomie 133 zł.

Kęty. CAIB obniżył rekomendację dla Kęt do „trzymaj” z „kupuj”, ponieważ od ostatniego raportu kurs akcji wzrósł o 23 proc., osiągając wyznaczoną cenę docelową 55 zł.

W datowanym na 27 lutego raporcie analitycy wyznaczyli nową cenę docelową na poziomie 62 zł.

Netia. CAIB podwyższył rekomendację dla akcji Netii do „kupuj” i ustalił cenę docelową na 4,1 zł wynika z raportu datowanego na 26 lutego.

— Wyższa ocena wynika też z lepszej waluacji i niższego ryzyka, które widać w wynikach za 2002 rok. Sadzimy, że dla inwestorów, którzy zamierzają akumulować Netię, nadszedł teraz dobry czas — napisali analitycy.

W ich opinii, fakt, że 21 marca spółka wejdzie w skład indeksu WIG20 może spowodować popyt inwestorów krajowych, a zwłaszcza krajowych funduszy emerytalnych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Artur Szymański

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Rekomendacje