Rekomendacje

AS
opublikowano: 06-03-2009, 00:00

KGHM: TRZYMAJ

Analitycy Deutsche Banku podwyższyli rekomendację dla KGHM do "trzymaj" ze "sprzedaj". Podwyższyli też o 60 proc. cenę docelową dla akcji spółki do 40 zł. Informacje podała agencja Bloomberg.

Według analityków na wyniki KGHM pozytywnie może wpływać słaby złoty.

KĘty: redukuj

Analitycy Beskidzkiego Domu Maklerskiego w raporcie z 27 lutego rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla spółki Kęty od "redukuj". Cenę docelową akcji wyznaczyli na 52,6 zł.

W dniu wydania rekomendacji kurs spółki wynosił 58,9 zł.

"Pozytywnie oceniamy szybko podjęte działania restrukturyzacyjne oraz dostrzegamy silną pozycję rynkową spółki. Obawiamy się jednak, że Kęty mogą jeszcze rozczarować inwestorów wynikami, zanim powrócą na ścieżkę wzrostu. Nasza wycena, która jest o około 11 proc. niższa od obecnej ceny rynkowej, sugeruje, że walory spółki będzie można nabyć w korzystniejszej cenie" — czytamy w raporcie BDM.

NWR:

neutralnie

Analitycy Goldman Sachs obniżyli rekomendację dla akcji New World Resources do "neutralnie" z "kupuj". W czwartek za papiery spółki płacono na warszawskiej giełdzie 10,4 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu