Rekomendacje

AS
opublikowano: 20-04-2009, 00:00

Emperia: trzymaj

Analitycy Unicredit obniżyli rekomendację dla Emperii Holding do "trzymaj" z "kupuj". Poinformowała o tym agencja Bloomberg. W piątek za papiery spółki płacono 48 zł.

Ciemna City: trzymaj

Analitycy Unicredit obniżyli rekomendację dla Cinema City International do "trzymaj" z "kupuj". Informację podała agencja Bloomberg. W piątek na warszawskiej giełdzie akcje spółki kosztowały 20,2 zł.

TVN: trzymaj

Analitycy DM IDMSA, w raporcie z 9 kwietnia, podtrzymali rekomendację "trzymaj" dla TVN, obniżając 12-miesięczną cenę docelową akcji spółki do 12,4 zł z 14,10 zł. W piątek za papiery spółki płacono 9,9 zł.

Asseco Poland: kupuj

ING obniżył cenę docelową dla Asseco Poland o 9,3 proc. — do 64 zł. Podtrzymał jednocześnie rekomendację "kupuj". Informację podała agencja Bloomberg. W piątek kurs informatycznej spółki wynosił 48,5 zł.

Pekao: niedowaŻaj

PKO BP: rÓwnowaŻ

Morgan Stanley wydał rekomendację "niedoważaj" dla banku Pekao i "równoważ" dla PKO BP. Poinformowała o tym agencja Bloomberg.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy