Rekomendacje

DI
opublikowano: 16-10-2009, 00:00

Synthos: neutralnie

Analitycy Millennium DM w raporcie z 7 października podwyższyli cenę docelową dla akcji Synthosa o 20 proc. (do 1,16 zł), podtrzymując rekomendację "neutralnie". W dniu wydania raportu za akcje spółki płacono 1,21 zł.

"Podwyższyliśmy wycenę o 20 proc., dyskontując łagodniejszy od wcześniejszych prognoz przebieg kryzysu gospodarczego. Mając na względzie obecne notowania spółki oraz możliwe perturbacje na głównych rynkach zbytu w najbliższych kwartałach, podtrzymujemy rekomendację "neutralnie" — napisali analitycy.

Wawel: kupuj

Analitycy Biura Maklerskiego Banku BGŻ w raporcie wydanym 7 października wydali rekomendację "kupuj" dla akcji spółki Wawel. Cenę docelową ustalono na 288,4 zł. W dniu wydania rekomendacji za akcje spółki płacono 258 zł.

LPP: kupuj

Analitycy Unicredit podwyższyli rekomendację dla akcji LPP do "kupuj" z "trzymaj". Informację podała agencja Bloomberg. Jednocześnie analitycy podnieśli cenę docelową dla akcji LPP o 27 proc. — do 1650 zł.

Budimex: trzymaj

Analitycy DM IDMSA w raporcie z 7 października podwyższyli cenę docelową dla akcji Budimeksu o 8 proc., do 81,9 zł z 75,6 zł, podtrzymując rekomendację "trzymaj". W dniu wydania raportu kurs spółki wyniósł 83 zł.

TP: trzymaj

DM IDMSA w raporcie z 7 października obniżył cenę docelową dla TP o 7 proc., do 17,1 zł z 18,3 zł. Podtrzymał jednocześnie rekomendację "trzymaj". W dniu wydania raportu za akcje spółki płacono 16,57 zł. Na czwartkowej sesji papiery telekomunikacyjnego giganta kosztowały 16,75 zł.

AmRest: trzymaj

Erste podwyższył rekomendację dla AmRestu do "trzymaj" ze "sprzedaj". Eksperci brokera oszacowali cenę docelową papierów na poziomie 73,6 zł. W czwartek kurs akcji spółki wynosił na GPW 73,9 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Rekomendacje