Rekomendacje i analizy

Sebastian Gawłowski
opublikowano: 14-10-2003, 00:00

SOFTBANK: neutralnie

Sobiesław Pająk, analityk CDM Pekao, podtrzymał rekomendację „neutralnie” do Softbanku. Jednocześnie podwyższył wycenę jednej akcji spółki do 29,2 zł. Kurs rynkowy w dniu wydania zalecenia (6 października) wynosił 31,8 zł.

Analityk CDM zdecydował się na podniesienie wyceny po uwzględnieniu wstępnych szacunków wpływów z wygranego przez konsorcjum Softbanku i Face Technologies przetargu na wykonanie i obsługę centralnej ewidencji pojazdów i kierowców (CEPiK). Specjalista wskazuje, że rynek spodziewał się zwycięstwa spółki i uwzględnił je w giełdowej wycenie przed rozstrzygnięciem przetargu.

BA CA: neutralnie

Merrill Lynch dodał papiery banku do modelowego portfela dla rynków wschodzących, wydając im ocenę „neutralnie”. Atutami spółki są atrakcyjna wycena i prawdopodobny popyt ze strony instytucji finansowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sebastian Gawłowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Rekomendacje i analizy