Relpol: Cele są po to, by je realizować

Mariusz Wróbel
opublikowano: 14-03-2005, 00:00

Relpol, największy w kraju producent przekaźników elektromagnetycznych i gniazd wtykowych do przekaźników, od wielu lat dynamicznie się rozwija, poszukując nowych, lepszych rozwiązań, zarówno w produkcji, jak i w zarządzaniu firmą. Ostatnie lata to okres dynamiki przychodów, generowania zysków, zwiększania wartości firmy i poprawy wskaźników ekonomicznych.

Wizją spółki jest być II producentem przekaźników elektromagnetycznych w Europie. Konsekwencja w działaniu i sukcesywne realizowanie nowej strategii zbliża spółkę do tego celu.

Przekaźniki Relpolu znajdują szerokie zastosowanie w: układach automatyki urządzeń i linii technologicznych, przemysłowych układach bezpieczeństwa, urządzeniach elektrycznych i elektronicznych, aparaturze pomiarowej, układach sterowania światłami, sygnalizacji ostrzegawczej i zabezpieczeń. Relpol zajmuje się też produkcją zabezpieczeń linii energetycznych średniego napięcia oraz projektowaniem, wytwarzaniem i instalowaniem systemów monitoringu promieniowania radioaktywnego. Co roku w ofercie Relpolu pojawiają się nowe produkty. Wyroby spółki trafiają do ponad 40 krajów świata. Spółka posiada krajowe i zagraniczne certyfikaty jakości np: ISO 9001: 2000, BBJ, VDE, MEEI, EZU, UL, CSA, GOST, LR.

Mariusz Wróbel Prezes Zarządu

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mariusz Wróbel

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Relpol: Cele są po to, by je realizować