Renoma walczy o laury

MAS
08-12-2009, 13:16

Wrocławskie centrum handlowe Renoma zakwalifikowało się do finału konkursu na najlepsze centrum handlowe w Europie, w 2010 r. Konkurs organizowany jest przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych.

Renoma walczy o miano najlepszego centrum handlowego w Europie.
Zobacz więcej

Renoma walczy o miano najlepszego centrum handlowego w Europie.

- Uznanie jurorów tylko potwierdza fakt, że renoma jest obiektem niepowtarzalnym, o unikalnej architekturze i ogromnym potencjale - mówi Tomasz Chenczke, prezes Centrum DevelopmentInvestmenst, właściciela budynku.
Dom Towarowy Renoma, przedwojenny Wertheim, usytuowany w samym sercu Wrocławia - przy ulicy Świdnickiej 40, działa od prawie 80 lat. W roku 2009 zakończono jego rozbudowę, przy czym nowa część nawiązuje stylistycznie do tej sprzed wojny.
Dziś na pięciu kondygnacjach Renomy mieści się około 120 sklepów i butików, a także delikatesy spożywcze i restauracje. Przeszklona elewacja od strony ulicy Podwale pozwala klientom podziwiać panoramę Starego Miasta z zielonymi bulwarami nad fosą, Operą Wrocławską i Teatrem Lalek.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Renoma walczy o laury