Resbud ma przedwstępną umowę wartości 4,8 mln zł

(Marek Druś)
opublikowano: 27-06-2005, 19:30

Resbud otrzymał podpisaną umowę przedwstępną zawartą z „FULL-MARKET” DOMY TOWAROWE Spółka z o.o. z siedzibą w Rzeszowie. Dotyczy ona realizacji robót budowlanych „Budowa budynku handlowo-usługowego FULL-MARKET” w Krośnie.

Resbud otrzymał podpisaną umowę przedwstępną zawartą z „FULL-MARKET” DOMY TOWAROWE Spółka z o.o. z siedzibą w Rzeszowie. Dotyczy ona realizacji robót budowlanych „Budowa budynku handlowo-usługowego FULL-MARKET” w Krośnie.

Łączna wartość robót, jakie zamawiający zobowiązał się zlecić Resbudowi wynosi 4,8 mln zł netto. W wydanym w poniedziałek komunikacie poinformowano o podpisaniu umowy na realizacje Etapu I „Roboty budowlane stanu surowego otwartego” na kwotę 1,5 mln zł netto i terminem realizacji do 20 października 2005 r. Umowa na II Etap zostanie podpisane do 1 września 2005 r., a umowa na III Etap do 9 września 2005 r.

MD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Resbud ma przedwstępną umowę wartości 4,8 mln zł