Ricoh Polska ma w swojej ofercie projektor, który może wyświetlać obraz już z odległości 11,7 cm od ściany?

Materiał partnera cyklu
opublikowano: 09-05-2013, 00:00

Czy wiesz, że…

Połączenie zapewniającego oszczędność miejsca układu pionowego oraz innowacyjnego systemu free-form mirror w urządzeniach PJ WX4130/PJ WX4130N sprawia, że najnowocześniejszą technologię projekcji można wykorzystać nawet w najmniejszych pomieszczeniach. Rekordowo mała odległość od powierzchni projekcji pozwala na umieszczenie projektora w odległości zaledwie kilkunastu centymetrów od ściany.

Projektory są owocem długoletniego doświadczenia Ricoh w zakresie optyki fotograficznej. Modele są zaprojektowane tak, aby zapewnić wysoką wydajność i efektywność, także z punktu widzenia zużycia energii.

Seria projektorów nabiurkowych PJ X3340 daje nowe możliwości prezentacji. Ricoh zrezygnowało z tradycyjnej budowy urządzenia i stworzyło projektor stawiany na brzegu blatu. Wszystkie interfejsy umieszczone są z przodu urządzenia przez co stół konferencyjny jest wolny od kabli.

Podczas Ricoh Document Arena, w strefie Digital Signage & Communication mogą się Państwo zapoznać z najciekawszymi modelami z gamy projektorów Ricoh.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera cyklu

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Ricoh Polska ma w swojej ofercie projektor, który może wyświetlać obraz już z odległości 11,7 cm od ściany?