RN PKP Cargo czeka na zgłoszenia kandydatów na 3 członków zarządu do 14 marca

ISBNews
opublikowano: 11-02-2016, 09:09

Rada nadzorcza PKP Cargo wszczęła postępowanie kwalifikacyjne na członka zarządu ds. finansowych, członka zarządu ds. handlowych i członka zarządu ds. operacyjnych, podała spółka.

"Termin przyjmowania zgłoszeń mija 14 marca br. o godz. 10.00. Miejscem składania zgłoszeń jest siedziba doradcy rekrutacyjnego" - czytamy w komunikacie.

Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami dopuszczonymi do dalszego postępowania odbędą się w dwóch turach: 21-23 marca br. oraz 30-31 marca br.

PKP Cargo jest największym towarowym przewoźnikiem kolejowym w Polsce, z 56% udziałem w rynku w ujęciu pracy przewozowej, i jednocześnie drugim w Unii Europejskiej. Oprócz przewozów towarów koleją, Grupa PKP Cargo jest również spedytorem oraz operatorem terminali i bocznic. Zajmuje się też naprawą i utrzymaniem taboru kolejowego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu