PB Po Godzinach
Partnerem cyklu EKO jest logo Provident

Robert De Niro pozwał pracownicę za oglądanie seriali

opublikowano: 21-08-2019, 10:03

Canal Productions, spółka producencka amerykańskiego gwiazdora Roberta De Niro pozwała byłą wiceprezes ds. produkcji i finansów i żąda odszkodowania wysokości 6 mln USD.

Chase Robinson została asystentką De Niro w 2008 roku. W następnych latach awansowała dochodząc do  stanowiska wiceprezesa ds. produkcji i finansów. Amerykańskie media informują, że właśnie została oskarżona o poważne naruszenie zaufania i obowiązków. Zarzucono jej, że zamiast pracować, obsesyjnie oglądała seriale. W pozwie wskazano, że kobieta potrafiła obejrzeć 55 odcinków serialu „Przyjaciele” w ciągu czterech dni. W tym czasie zamawiała jedzenie na wynos na rachunek firmy. „Przyjaciele” to nie jedyny serial, na oglądanie którego na Netflixie Robinson poświęcała czas pracy. W pozwie wskazano, że obejrzała także 20 odcinków „Arrested Development” (w Polsce noszącym tytuł „Bogaci bankruci), a także 10 części „Schitt's Creek”.

Robert De Niro, fot. Bloomberg
Robert De Niro, fot. Bloomberg
None
None
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, Evening Standard

Polecane