Robocze spotkania z ekspertami

opublikowano: 04-10-2019, 16:02

Na przedsiębiorców, którzy 7 i 8 października odwiedzą Jasionkę koło Rzeszowa, by uczestniczyć w Kongresie 590 czeka nowe ciekawe rozwiązanie.

- Zdecydowaliśmy się tą edycję Kongresu rozszerzyć o spotkania warsztatowe. To unikalna dla przedstawicieli biznesu okazja, by wspólnie z najlepszymi fachowcami szukać rozwiązań konkretnych problemów biznesowych – zapowiada Łukasz Oprawski, prezes Kongresu 590.

Tematyka warsztatów będzie szeroka. Biznesmeni będą mogli się na przykład dowiedzieć wielu praktycznych rzeczy na temat prowadzenia działalności na rynkach azjatyckich, w tym m.in. jak w praktyce interpretować umowę o wolnym handlu zawartą między Unią Europejską i Japonią oraz jaki wpływ na polskich producentów może mieć zniesienie barier celnych w handlu z Wietnamem. Uczestnicy warsztatów będą też mieli okazję poznać różnice kulturowe, które mogą mieć wpływ na negocjacje biznesowe i późniejszą współpracę z dalekowschodnimi partnerami.

Na warsztatach pojawią się też eksperci Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, którzy wyjaśnią jak rozumieją innowacje, czym w praktyce jest projekt badawczo-rozwojowy, jakich błędów unikać przy składaniu wniosków czy wreszcie jakie koszty przedsiębiorca może sfinansować przy realizacji projektu wspólnie z NCBiR.

- Warsztaty doskonale uzupełniają podstawową ofertę Kongresu, jaką są panele i wystąpienia gości – podkreśla Łukasz Oprawski.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu