Robyg wprowadził do sprzedaży 287 mieszkań w Young City w Warszawie

ISBNews
03-07-2015, 14:35

Robyg wprowadził do sprzedaży 287 mieszkań w siódmym i dziewiątym etapie inwestycji Young City w warszawskiej dzielnicy Bemowo, podała spółka. Zakończenie budowy tych etapów przewidziane jest na październik 2016 r.

"Grupa Robyg wprowadza do sprzedaży kolejną pulę mieszkań w ramach inwestycji Young City na warszawskim Bemowie. Jest to odpowiedź na ogromne zainteresowanie oferowanymi przez spółkę lokalami, charakteryzującymi się konkurencyjną relacją ceny do jakości, kompleksowym i estetycznym projektowaniem przestrzeni, atrakcyjną lokalizacją oraz świadomym i zrównoważonym kształtowaniem przestrzeni miejskiej" - powiedział przewodniczący rady nadzorczej spółki Oscar Kazanelson, cytowany w komunikacie.

Rozpoczęcie siódmego i dziewiątego etapu inwestycji przewidziane jest na lipiec 2015 r., a zakończenie na październik 2016. Robyg Young City obejmie łącznie nawet 3000 mieszkań o metrażach od ok. 30 m2 do ok. 93 m2, z czego 600 lokali już zostało oddanych do użytkowania, a 500 mieszkań jest w budowie. Wszystkie etapy w Young City, które wprowadzono do sprzedaży, mają już pozwolenie na budowę.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje deweloperskie w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 roku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Robyg wprowadził do sprzedaży 287 mieszkań w Young City w Warszawie