Rokita nie komentuje składu rządu Marcinkiewicza

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 31-10-2005, 14:15

Lider PO Jan Rokita nie chciał skomentować składu rządu premiera Kazimierza Marcinkiewicz, który został powołany w poniedziałek przez prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.

Lider PO Jan Rokita nie chciał skomentować składu rządu premiera Kazimierza Marcinkiewicz, który został powołany w poniedziałek przez prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.

"Nie znam nawet składu rządu, poza tym nie jestem jedynym komentatorem rzeczywistości" - powiedział po południu PAP Rokita przed odlotem z Warszawy do Krakowa. Jak dodał, w czasie gdy w Pałacu Prezydenckim odbywała się ceremonia zaprzysiężenia nowego rządu, on był w drodze na lotnisko.

Pytany o możliwość ewentualnego przystąpienia PO do koalicji z PiS Rokita oświadczył, że nic mu nie wiadomo o tym, aby Platforma miała powrócić do rozmów koalicyjnych z PiS. "Nie rozmawialiśmy od tygodnia, a ciągle z różnych źródeł słyszę, że takie rozmowy się toczą lub toczyć się mają" - podkreślił.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane