Rokita: PO musi być przygotowana na nadejście kryzysu

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 03-11-2005, 18:46

Jan Rokita uważa, że Platforma Obywatelska musi być przygotowana na kryzys, do którego - jego zdaniem -nieuchronnie doprowadzi koncepcja rządu mniejszościowego, "żebrzącego" za każdym razem o głosy poparcia.

Jan Rokita uważa, że Platforma Obywatelska musi być przygotowana na kryzys, do którego - jego zdaniem -nieuchronnie doprowadzi koncepcja rządu mniejszościowego, "żebrzącego" za każdym razem o głosy poparcia.

    "Na ten kryzys musimy być przygotowani, musimy mieć gabinet cieni i rzetelny program. Nad tym trzeba teraz rzetelnie popracować" - powiedział Rokita na czwartkowym posiedzeniu Rady Krajowej PO.

    Dodał, że zgodził się na prośbę szefa Platformy Donalda Tuska i jeśli Rada Krajowa tak zdecyduje, zostanie wiceszefem partii, dlatego że wierzy, iż jest w stanie przyczynić się do tych przygotowań.

    Kryzys jest nieuchronny - ocenił Rokita. Dobry polityk - dodał - jest na to co nieuchronne zawsze dobrze przygotowany.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane